SON DAKİKA : >>>

Er Yapıdan yılın kampanyası

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
gonen er yapi

Er Yapı’dan Gönenlilere müthiş kampanya. ‘Mantolama da 60 aya varan vade’ kampanyası başlatan Er Yapı, her türlü mantolama çeşidi ile ve her türlü fiyat imkanları ile binanızın mantolanması konusunda % 60’a varan ısı tasarrufu sağlıyor.

Er Yapı İnşaat Yalıtım Mühendislik Hizmetleri, Kurtuluş Mahallesi, Yeni Manyas Caddesi No: 4l/A adresinde, Alfa Tohum yanında hizmet vermeye devam ediyor. Faruk Ersoy ve Hakan Erdem tarafından 2011 yılının Mayıs ayında açılan, Gönenli müşterilerine mantolama, boya, dekorasyon ve mühendislik hizmetleri vermeye başlayan Gönen Er Yapı, mantolama konusunda bir kolaylığı daha müşterilerine sunmanın gururunu yaşıyor.

Yeni başlattıkları ‘Mantolama da 60 aya varan vade’ kampanyası hakkında bilgi veren Er Yapı yöneticileri, ‘‘Mantolama da 60 aya varan vadeler. Evet yanlış duymadınız tam 60 aya varan vade imkanlarını sizlere sunmaktayız. Gelin görüşelim, sizlere özel imkanları sunalım. Gönen Er Yapı, her türlü mantolama çeşidi ile ve her türlü fiyat imkanları ile binanızın mantolanması konusunda ısı tasarrufu sağlıyor. Hem de % 60’a varan ısı tasarrufu. İster köpük (styrafor), ister taş yünü mantolama,  isterseniz borlu yalıtım seçim sizlerin.

29,9 TL den başlayan fiyatlarla  köpüklü yalıtımda en az 5 yıl malzeme garantili veya borlu yada taş yünü yalıtımda binanın ömrüne eş değerde mantolama yapmak bizden, karar vermek sizden.Binanızda mantolamadan maksimum fayda sağlamak istiyorsanız Gönen Er Yapı sizlere bu imkanı sağlamaktadır. Teraslarınızda veya  duvarlarınızda su geçirmezlik mi istiyorsunuz gelin görüşelim. Çatılarınızda ısı tasarrufu mu istiyorsunuz gelin borlu yalıtım ve taş yünü  ile bunu size sağlayalım.Çözüm bizden seçim sizden.Gönen Er Yapı, siz Gönenli hemşehrilerimize; mantolama , çatı yalıtımı , dekorasyon , boya ve enerji mühendisliği hizmetlerini sunmaktadır.Yakın bir gelecekte borlu yalıtımın panel tipi üretimini imal ederek , Er Yapı siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunacaktır. Ayrıca firmamız karbonlu Strata styrafor köpük , İs-ka taş yünü , Bariyer membran ve tahta palet satışı da yapmaktadır.İsteğe göre euro palet , standart palet tiplerini ve istenilen palet tiplerini üretmektedir.Her türlü özel tahta palet üretimi yapmaktadır.İster ikinci el palet ister sıfır palet, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Er Yapı, Gönen’deki  İzoder uygulayıcısı olarak hizmetteki farklılığını da ortaya koymaktadır.Amacımız kaliteyi ekonomik bir şekilde sizlere sunmaktır.Sizin istediğiniz gibi , size özel çözümlerle. Er Yapı, Binanızı Ve Cebinizi Korur’’ diyorlar.