SON DAKİKA : >>>

Gönen Haber

Trafik terörü can aldı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfEn iyi 

20160509 140118Trafik Haftasının kutlandığı günlerde Gönen’de trafik canavarı da mesai yaptı. İki gün arayla meydana gelen iki farklı kazada, iki kişi yaşamını yitirdi. Dün, Gönen-Bandırma yolunda meydana gelen kazada Gönen’in sevilen ismi 87 yaşındaki Ahmet Küçükaçka yaşamını kaybetti.

Devamını oku...

Gönen USK’den çekildi

BASINTOPLANTISIGönen Süt Üreticileri Birliği Başkanı Necmi Ayyıldız, USK Yönetim Kurulu Üyesi Ziraat odası Başkanı Özkurt ile birlikte basın toplantısı düzenledi ve “Ulusal Süt Konseyi, açıkladığı fiyatı koruyamayacaksa, fonksiyonunu yerine getiremeyecekse, verdiği kararın arkasında duramayacaksa,üreticinin hakkını koruyamayacaksa burada durmanın anlamı yok lağvedilmeli, kapatılmalıdır. Gönen Süt Üreticileri Birliği olarak Ulusal Süt Konseyi’nden çekiliyoruz. Yönetiminden de ayrılıyoruz” dedi. Ziraat Odası da aynı gerekçelerle USK’den çekildiğini duyurdu.

Devamını oku...

AK GENÇLiKTEN ANLAMLI ZiYARET

akparti-gençlikGönen Ak Parti Gençlik Kolları 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Münasebetiyle Gönen Özel Eğitim Uygulama Merkezine Ziyarette Bulundu.

Devamını oku...

100 bin ziyaretçi bekleniyor

ozkurt-ziyaretTarım Fuarı, yaprağın kıpırdamadığı Gönen esnafının da umudu oldu

7-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 6’cı Gönen Tarım ve Hayvancılık Fuarının hazırlıkları tamamlandı. Belediye Başkanı Yakar’ı makamında ziyaret eden Ziraat Odası Başkanı Özkurt, “3 gün açık kalacak olan fuarı 100 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor” derken, Başkan Yakar ise Balıkesir tarımının lokomotifi olan Gönen’in Tarım Fuarıyla da Balıkesir’de fark yarattığını söyledi.

Devamını oku...

EVLAT KATİLİ OLDU

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfEn iyi 

evlat-katili-olduGönen’de baba-oğlun müteahhit yüzünden çıkan tartışması kanlı bitti. Kendisine bıçak çeken oğlunu, baltayla kesti…

Gündoğdu Mahallesinde  aynı evde yaşayan 72 yaşındaki Hayrettin Çeltikçi ile 47 yaşındaki oğlu Vahdettin Çeltikçi’nin arasında Cumartesi sabahı , evin müteahhide verilmek istenmesinden dolayı şiddetli tartışma yaşandı.  Fırıncılık yapan baba Çeltikçi, kendisine bıçak çeken oğlunu baltayla kesti. Ağır yaralanan Vahdettin Çeltikçi, kaldırıldığı Bandırma Devlet Hastanesinde yaşamını kaybetti.

Devamını oku...

BAŞKANLAR MIPIM FUARINDA

baskanlar-mpimDÜNYANIN en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, Fransa'nın Cannes şehrinde açıldı. Fuarın en göz alıcı standı ise Türkiye. 1700 metrekarelik alan ve 850 kişilik katılım ile Türk şehirlerinin ve gayrimenkul şirketlerinin gövde gösterisine sahne oluyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, fuara Gönen Kentsel Dönüşüm Projesi de dahil 14 projeyle katıldı.

Devamını oku...

1.5 AYDIR KAYIP

evden-kacma-164 yaşındaki çocuğunu arkasında bırakıp, babasının taksit yatırmak üzere verdiği 600 lirayla sırra kadem bastı.  Ailesi, arkasında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolan kızlarının hayatından endişe etmeye başladı.

Devamını oku...

Düşen İtfaiye Eri Yoğun Bakımda

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

itfaiyeci-hava-yastiginiBalıkesir'in Gönen İlçesi'nde, yeni alınan hava yastıklarının denenmesi eğitiminde 35 yaşındaki itfaiye eri Seyfettin Karaorman düşerek yaralandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından Gönen İtfaiye Grup Amirliğine alınan hava yastıklarının denemesi sırasında, 3 metre yükseklikten atlayanitfaiye eri Seyfettin Karaorman hava yastığından fırlayıp kafa üstü yere

Devamını oku...

Ölüme davetiye

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

motorcuKasksız, plakasız motorlar Trafik ekipleri gibi yollardaki sürücüleri de canından bezdiredursun; dün Gönen Bandırma yolunda kasksız plaksız motosiklet sürücüsü, ölüme davetiye çıkartan hareketleriyle sürücülerin tepkisini çekti. 

Devamını oku...

Gönen adına gurur verici

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

hasanözçağlayanGünde 30 megawatt enerji üretimi ile Türkiye’nin lisanslı en büyük ve tek Biyokütle Enerji Tesisinin Gönen’e kurulacak olmasının, Gönen adına gurur verici olduğunu söyleyen Ticaret Odası Başkanı Hasan Özçağlayan, “2016 yılında faaliyete geçecek olan tesiste, 100’ün üzerinde kişi istihdam edilecek olması da bölgemiz açısından önemli. Yatırımı destekliyoruz ve öncü olmasını diliyoruz” dedi.

Devamını oku...

1 Eylül’de dershaneler kapanıyor

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

ismailyılmazGönen’de1 Eylül 2015 itibariyle özel dershanelerin kapatılacağını duyuran Yılmaz, Gönen’de 4 tane dershane bulunduğunu, şu anda dershanelerin hiçbirinin temel lise statüsü kazanmadığını açıkladı. Velileri asılan afiş ve reklamlar konusunda dikkatli olmaya davet eden Yılmaz, dershane yöneticilerini de ön görüşme kayıt yapmamaları yönünde uyararak “aksi halde haklarında yasal işlem başlatılacaktır” şeklinde uyardı.

Devamını oku...

Sayfa 1 / 335

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »