SON DAKİKA : >>>

Gönen Haber

BİR GÜNDE İKİ OPERASYON

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfEn iyi 

operasyon-kesGönen İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler bir günde iki operasyon düzenleyerek, kaçakçılara göz açtırmadı.

Suç Önleme ve Araştırma Büro Amirliğinin operasyonları, Gönen İlçe Emniyet Müdürü Ömer Yıldız’ın sevk ve idaresinde hız kesmeden devam ediyor.

Devamını oku...

Gönen’in, İstanbul çıkartması

istanbul-feshane-201414 Eylül’de sona erecek olan Feshane’deki Balıkesir Günlerine, Gönen’in STÖ tam kadro katıldı. Belediye Başkanı Yakar, Ticaret Odası Başkanı Özçağlayan,Ticaret Borsası Başkanı Mutlu, Ziraat Odası Başkanı Özkurt ve Süt Birliği Başkanı Ayyıldız, Gönen standını ziyaret eden konuklarla yakından ilgilendi.

Devamını oku...

Gönen’de Hande Yener fırtınası

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

hande-yener-gonenUlusal Oya ve Çeyiz Fuarı şenlikleri Hande Yener konseriyle başladı. Yıldız Meydan’da düzenlenen halk konserine, yağmurlu havaya rağmen binlerce Gönenli katıldı. Yener ve dans ekibi, kalabalığı şarkıları ve danslarıyla coşturdu.

Devamını oku...

92. Kurtuluş yılı törenlerle kutlanıldı

92.yil-kutlamaGönen’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 92. Törenlerle kutlandı. Hükümet Meydanındaki törende  Atatürk Anıtına çelenklerin konması ,saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Günün anlamını belirten konuşmasında Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar tam 92 yıl önce,  kahraman ecdadımız, ölüm-kalım savaşı vererek canları pahasına bu toprakları düşmanlardan temizlediler. Şanlı Kurtuluş Mücadelesinde, tek yumruk olarak toplanan milletimiz, öncelikle, dört bir yanı işgal edilmiş vatanımızda özgürlük meşalesini yeniden tutuşturmuştu.  

Devamını oku...

Gönen’de Trafik Kazası

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

trafik-kaza-son-dkGönen’de meydana gelen trafik kazası maddi hasarla atlatıldı.

Kaza Kaplıcalar Caddesi üzerinde saat 19.00 sıralarında meydana geldi.

Devamını oku...

Sarıköy’de kurtuluş bayramı

sarikoy kurtulus_2014Sarıköy Mahallesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yılı,  Sarıköy Meydanında düzenlenen törenle kutlandı. Bayram havasında geçen kutlamalar sonrası Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, mahalle halkını dinledi.

Devamını oku...

Çeltik Hasadı Başladı

gonen-de-celtik-hasadi-basladi-6444849 oGönen de 85 bin dönüm araziye ekilen çeltiklerin hasadına başlandı. Gönen Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Özkurt, bu yıl çeltikten alınan verimin sevindirici olduğunu belirterek, "İlçemizde 85 bin dönüm araziye çeltik ekildi. Yaptığımız ilk çeltik hasadından çok güzel ürün alındı. Gönen,Sarıköy ve mahallelerde toplam 85 bin dönüm alanda çeltik ekimi yapılıyor. Bu yıl çeltik çiftçinin yüzü güldürecek gibi görünüyor" dedi.

ZAFER BAYRAMI TÖRENLER İLE KUTLANDI

30-as-zaf-bay-201430 Ağustos Zafer Bayramı 92. Yılı Gönen’de tören ile kutlandı. Saat 10 .30 da Hükümet meydanında Atatürk Anıtına çelenk konması saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan törende Atatürk Orta Okulu Türkçe öğretmeni Salim Nizam günün anlam ve manasını belirten konuşmasından sonra Kaymakam Hüseyin Parlak, Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Garnizon Kom Jan .Yzb. Temel Kılıç Kaymakamlık makamında tebrikleri kabul ettiler.

Gönenli hemşehrimiz Kırcalı Başbakan Başmüşaviri

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 13
ZayıfEn iyi 

neşat kırcalıGönenli hemşehrimiz Neşat Kırcalı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Başbakan Başmüşaviri" olarak atandı. Edinilen bilgiye göre atama işlemi geçtiğimiz Pazartesi günü gerçekleşti. Kırcalı, 2002’den bu yana, Erdoğan liderliğindeki tüm hükümetlerde kabine üyesi olarak görev yapan Prof. Dr. Beşir Atalay ile birlikte çalışmaktaydı. Kırcalı, Atalay'ın Devlet ve İçişleri Bakanlıkları, Başbakan Yardımcılığı sırasında Danışmanı ve Özel Kalem Müdürü olarak görev yapmıştı. Kırcalı'nın Başbakan Başmüşavirliğine atanması, bürokraside uzun süredir başarılı bir performans sergilemesinin tescili anlamına geliyor.

Hasanbey Yasta (Video Haber)

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfEn iyi 

erkan kulaksızGönen'in Hasanbey Mahallesinde ikamet eden Erkan Kulaksız Aksaray'da Tır'ın aynı istikametteki başka bir Tır'a arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.

Devamını oku...

Gönen Ulusal Oya ve Çeyiz Fuarı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

BAŞKANGönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, 9'uncusu düzenlenecek Ulusal Oya ve Çeyiz Fuarı için hazırlıkların sürdüğünü belirtti.

1 Eylül 'de başlayacak fuarın ilçe tanıtımı için önemli olduğunu ifade eden Yakar, "Gönen sahip olduğu şifalı sularıyla çok eskiden beri bilinen bir beldedir. Yurt içinden yılda çok sayıda insan başta romatizma ve kireçlenme rahatsızlıkları olmak üzere hastalıklarına şifa bulmak içinGönen'e gelmektedir

Devamını oku...

Sayfa 1 / 323

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »

anadolu-pide-eleman