SON DAKİKA : >>>

Gönen Haber

Düşen İtfaiye Eri Yoğun Bakımda

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

itfaiyeci-hava-yastiginiBalıkesir'in Gönen İlçesi'nde, yeni alınan hava yastıklarının denenmesi eğitiminde 35 yaşındaki itfaiye eri Seyfettin Karaorman düşerek yaralandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından Gönen İtfaiye Grup Amirliğine alınan hava yastıklarının denemesi sırasında, 3 metre yükseklikten atlayanitfaiye eri Seyfettin Karaorman hava yastığından fırlayıp kafa üstü yere

Devamını oku...

Ölüme davetiye

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

motorcuKasksız, plakasız motorlar Trafik ekipleri gibi yollardaki sürücüleri de canından bezdiredursun; dün Gönen Bandırma yolunda kasksız plaksız motosiklet sürücüsü, ölüme davetiye çıkartan hareketleriyle sürücülerin tepkisini çekti. 

Devamını oku...

Gönen adına gurur verici

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

hasanözçağlayanGünde 30 megawatt enerji üretimi ile Türkiye’nin lisanslı en büyük ve tek Biyokütle Enerji Tesisinin Gönen’e kurulacak olmasının, Gönen adına gurur verici olduğunu söyleyen Ticaret Odası Başkanı Hasan Özçağlayan, “2016 yılında faaliyete geçecek olan tesiste, 100’ün üzerinde kişi istihdam edilecek olması da bölgemiz açısından önemli. Yatırımı destekliyoruz ve öncü olmasını diliyoruz” dedi.

Devamını oku...

1 Eylül’de dershaneler kapanıyor

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

ismailyılmazGönen’de1 Eylül 2015 itibariyle özel dershanelerin kapatılacağını duyuran Yılmaz, Gönen’de 4 tane dershane bulunduğunu, şu anda dershanelerin hiçbirinin temel lise statüsü kazanmadığını açıkladı. Velileri asılan afiş ve reklamlar konusunda dikkatli olmaya davet eden Yılmaz, dershane yöneticilerini de ön görüşme kayıt yapmamaları yönünde uyararak “aksi halde haklarında yasal işlem başlatılacaktır” şeklinde uyardı.

Devamını oku...

Bu çocuklar dahi

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfEn iyi 

dahiGönen’in başına bela olan sinek ve sivrisinek bilimsel projeye konu oldu. Gündoğan Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerinin hazırladığı ‘Organik Sivrisinek Savar” projesi, en fazla dikkat çeken projelerin başında yer aldı.

Devamını oku...

Gündoğan’da TÜBİTAK fuarı

BİLİMFUARIBilimsel eğitimi yaygınlaştırmak, öğrencileri üretkenliğe teşvik etmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile Tübitak işbirliğiyle gerçekleştirilen Tübitak 4006 Bilim Fuarı Gündoğan Ortaokulu’nda açıldı. Öğrencilerin hazırladığı birbirinden ilginç projeler, katılımcıların beğenisi kazanırken ilgi çekti.

Devamını oku...

Sözleşme imzalandı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

sözleşme-2015Enerji sektörüne 200 Milyon dolarlık dev yatırım hazırlığında bulunan Mutlular Şirketler Grubu, tesisi kuracak Çinli Firma ile  sözleşmeyi imzaladı. 55 bin metrekare alana kurulacak olan tesisin kendi alanında Türkiye’de bir ilk olduğunu bildiren Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mutlu, 1 Haziran 2016’da deneme üretimine, 1 Eylül 2016 tarihinde ise tesisin üretime geçeceğini açıkladı.

Devamını oku...

Çirkin iftira belgelendi

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

özker-2015BİİF Öğretim Üyesi Doç Dr. Niyazi Özker’den taciz iddialarına tokat gibi yanıt geldi. Mahkeme kararı ve delillere taciz iddialarının iftira olduğunu belgelenirken, Özker’e kurulan çirkin tezgahın altında paralel yapının olduğu ortaya çıktı. Karalama kampanyasıyla karşı karşıya kalan ve itibarsızlıklaştırılmak istendiğini öne süren Özker,  yargı yoluna başvurdu.   

Devamını oku...

Kardaş’a tam destek

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

kardaşadestekMilletvekili adaylarının saha çalışmaları hızlanarak devam ediyor. AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Ayşe Kardaş’da İl Seçim Koordinasyon Merkezi’nin titizlikle hazırladığı programlar çerçevesinde her ilçede esnaf ve STK’larla temaslarını aralıksız sürdürüyor.Seçim çalışmalarının startını Gönen ilçesi ile veren AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Ayşe Kardaş, Gönenlili hemşehrilerinin ardından ziyaretlerini Mahallelerde yapılan hayır cemiyetleri ile devam ettiriyor.İlçelerde esnaf, hane ve STK’larla görüşen Kardaş’ın

Devamını oku...

Engeller birlikte aşılıyor

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

engelli.2015Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Engelliler Haftası kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği Balıkesir Şubesi ve ilçe belediyelerinin katkılarıyla Balkonuk’ta “Engelleri Birlikte Aşıyoruz” adlı etkinlik programı düzenledi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan 32 tane akülü tekerlekli araba engelli vatandaşlara dağıtıldı.

Devamını oku...

Büyükşehirden futbol turnuvası

futbol-meclisBalıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Gönen Belediyesi ile ortaklaşa ilçemizde düzenlenecek olan " İmkan bizden oynamak sizden " sloganıyla 20 ilçenin de yer alacağı Mahalle Ligi Futbol Turnuvası’nın “İlçe Tertip Komiteleri” bilgilendirme toplantısı mahalle muhtarlarının katılımı ile Gönen Belediyesi Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Sayfa 1 / 335

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »