SON DAKİKA : >>>

Mirap Akaryakıt Gönen’de

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfEn iyi 
mirap_Ender_Balk

Gönen Belediye Başkanlığı Gönen-Bandırma karayolunun 1. km’sinde bulunan benzinlik yerini satışa çıkardı. Çok sayıda şirketin girdiği ihaleyi en yüksek teklifi veren  Mirap AŞ kazandı. Gönen Belediye Başkanlığı ve Mirap AŞ arasındaki satış işlemleri tamamlandı.

Konuyla ilgili olarak Mirap A.Ş Genel Koordinatörü Ender Balıkçı “Öncelikle hem şirketimize hem de Gönen halkına hayırlı olsun. Akaryakıt sektörüne iki yıl önce Bandırma ve Ankara -Polatlı da iki istasyon açarak başladık. Geçtiğimiz yıl da İzmir de yeni bir istasyon alarak şirket bünyesindeki akaryakıt istasyon sayısını üçe çıkardık” dedi. Mirap Akaryakıt’a istihdam edilecek 30 kişi ise Gönen’li olacak.

 Balıkçı,”Akaryakıt sektörüne girerken Opet’i seçmelerinin nedeninin müşterinin birinci tercihi olması, yüzde yüz yerli sermaye oluşu ve hizmet odaklı bir yapıya sahip olmasıdır. Zaten müşteri memnuniyeti anketinde son 5 yıldır birinci sırada çıkması da bizim görüşümüzün doğruluğunu teyit eder niteliktedir” şeklinde konuştu.

 

Bandırma ve Polatlı istasyonlarını açarken öncelikli hedeflerinin bölgenin en teknolojik imkânlara sahip ve en güzel görünümlü istasyonlarını oluşturmak olduğunu dile getiren Balıkçı şunları söyledi “Bunu başardık. Gönen de yapacağımız istasyon Bandırma istasyonumuzdan da modern olacak. Görüntülü son modern dijital pompalarıyla, ikmal de kullanacağımız karışım önleme sistemiyle, dünya üzerindeki son teknoloji ürünü yıkama makinesi ve kuyu suyunu içme suyu standartlarına getiren arıtma sistemiyle ilçe halkına ve bölgeye en üst düzeyde hizmet getireceğiz. Bununla birlikte şirket olarak prensibimiz, iş yaptığımız yerlerde bölge halkı yararını öncelik olarak görmekteyiz. Gönen istasyonumuzda çalışacak olan 30 kişiyi bu ilçede ikamet eden kişilerden oluşacak. İstasyonumuzun yapımı sırasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeyi bu ilçeden tedarik edeceğiz. Planlamamıza göre Aralık sonunda istasyonumuzu faaliyete geçirmiş olacağız. İstasyonumuzun açılısı sırasında düzenleyeceğimiz çekilişlerle lüks bir otomobil ve çok sayıda beyaz eşyayı Gönen halkına hediye edeceğiz.”