SON DAKİKA : >>>

Gönen Onunla güzelleşiyor

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 
amurcu_Mimarlk_Brosu

Peyzaj, özel köy evi, villa, apartman, iş yeri projeleri, özel çizimler.. ev mi yaptırmak istiyorsunuz, işte gideceğiniz adresi:Gönen’in özel sektörde ilk ve tek bayan  Mimarı Özlem Tarkan

Çamurcu Mimarlık Bürosu sahibi Özlem Tarkan, özel sektörde Gönen’in tek bayan mimarı. Genç ve başarılı bir mimar olan Özlem Tarkan, İTÜ (İstanbul Teknik

Üniversitesi) Mimarlık Bölümü mezunu. 5 yıllık üniversite eğitimini, hazırlıkla beraber 4 yılda tamamladı ve üniversite tarafından ‘Üstün Başarı Belgesi’yle ödüllendirildi. Gönen doğumlu olan Mimar Özlem Tarkan, orta ve lise döneminde başarılı bir eğitim süreci geçirdi. Gönen Anadolu Lisesi’nden birincilikle mezun oldu. Üniversite eğitimi sonrasında, 2 yıl İstanbul Çırağan Sarayı’nın saray yenilenmesi çalışmasında yer aldı. Bir süre Gönen’de Teknik İnşaat Mimar Atilla Kırbaç’la çeşitli projelere imza attıktan sonra, 2 yıl önce 2009 Şubat ayında kendisine ait olan Çamurcu Mimarlık Bürosu’nu açtı.

Çamurcu Mimarlık Bürosu’nda projeler, hazırlık aşamasında bilgisayar ortamında, 3 Boyut olarak tasarlanıp çiziliyor. Bina tasarımları, müşterilerin isteğine göre hazırlanıp, ruhsat aşaması da dahil olmak üzere yapılıyor. Müteahhitlik firmaları ve bireysel başvurularda, villa, apartman, bina, özel köy evi, iş yeri projeleri, peyzaj (bahçe düzenlemesi) tasarımları Çamurcu Mimarlık Bürosu tarafından gerçekleştiriliyor. Gönen merkez ve köylerimizde kurulacak binalar ve evler için, özel çizimler yapılıyor. Mimarlık mesleğini severek yaptığını söyleyen Mimar Özlem Tarkan, bugüne kadar, çok çeşitli tasarım ile projelere imza atmış ve önemli projelerde de yer almış olmaktan mutlu olduğunu belirtiyor.

2 yıl önce Gönen’de açılan Çamurcu Mimarlık Bürosu, Akçaali Mahallesi, Atatürk Caddesi No:6 adresinde Postahane karşısında hizmetine devam ediyor.