SON DAKİKA : >>>

3 al 2 öde 10 lira taksitle öde

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfEn iyi 
İSTANBULPAZARI

İstanbul Pazarı, 3 al 2 öde 10 lira taksitle öde kampanyasıyla yaz sezonunu açan İstanbul Pazarı, tüm müşterilerini mağazalarına bekliyor.

Kuruluşunun 37. yılını geride bırakan İstanbul Pazarı, halkımıza hizmet vermeye devam ediyor.  Satışını yaptığı ürünlerindeki marka ve kalitesinden hiç ödün vermeyen İstanbul Pazarı; ev tekstil ürünleri, bay, bayan ve çocuk iç çamaşırında zengin çeşit seçenekleriyle, müşterilerine taksitli satış imkanı sunuyor.  3 al 2 öde 10 lira taksitle öde kampanyasıyla müşterilerine yeni bir ilke imza atan İstanbul Pazarı tüm müşterilerini mağazalarına bekliyor.

genç, girişimci sahipleri Emine ve Mustafa Gürcanlar, ilgili ve güler yüzlü çalışan kadrosu, alışveriş yapan müşterilerine, çeşitlilik, uygun fiyatlı ürünler açısından fazlasıyla yardımcı oluyorlar. Kalitenin önemi ve kalitenin ucuza sunulması konusunda, her kesime ve her bütçeye en uygun fiyat anlayışıyla sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor. Satış sonrası hizmet de yani, sattığı malın kalitesi açısından sonuna kadar arkasında olan bir marka İstanbul Pazarı.

Gönen’in ilk çeyiz mağazası’ olma özelliğinin yanı sıra, 1974 yılında kurulmuş ve tam 37 yıldır hizmet anlayışını yenileyebilmiş, lider olmuş bir mağaza.