SON DAKİKA : >>>

İstanbul Pazarında indirim sezonu

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 
istanbulpazarı

İstanbul Pazarı ve İstanbul Pazarı Avantaj mağazaları, yaz süresince yaptıkları kampanyalarını, sonbahar ve kış sezonunda da sürdürmeye devam edecekler.

İstanbul Pazarı mağazaları, ev tekstil ürünleri, bay, bayan ve çocuk iç çamaşırında zengin çeşit seçenekleriyle, uzun yıllardır müşterilerine hizmet veriyor. İstanbul Pazarı ve İstanbul Pazarı Avantaj mağazaları, Gönenli müşterileri için yaz süresince yaptıkları kampanyalarını, sonbahar ve kış sezonunda da sürdürmeye devam edecekler. Ev tekstil ürünlerinde özel indirimlere başlayan İstanbul Pazarı, kış sezonu için de Bay bay eşofman ve pijamalarında, iç giyim ürünlerinde indirim ve ödeme kolaylığı fırsatı sunacak. Bay bay eşofman ve pijamaları 10 Ay taksitle, %15 indirimli 5 taksit ve nakitte % 30 indirimle satılıyor.

Değerli müşterilerine, bu kampanyalardan yararlanma fırsatı sunan İstanbul Pazarı mağazaları, ürünleri görmek isteyen ve alışveriş yapmak isteyen Gönenlileri mağazalarına bekliyor.    İstanbul Pazarı, ‘Gönen’in ilk çeyiz mağazası’ olma özelliğinin yanı sıra, 1974 yılında kurulmuş ve uzun yıllara dayanan hizmet anlayışını yenileyebilmiş, lider olmuş bir mağaza. İlk açıldığı günden itibaren ürünlerindeki marka ve kalitesinden hiç ödün vermeyen İstanbul Pazarı; ev tekstili ve bay, bayan, çocuk iç çamaşırı alanında, çeşit zenginliği konusunda eksiksiz hizmet sunuyor. İstanbul Pazarı’nın genç, girişimci sahipleri Emine ve Mustafa Gürcanlar, ilgili ve güler yüzlü çalışan kadrosu, alışveriş yapan müşterilerine, çeşitlilik, uygun fiyatlı ürünler açısından fazlasıyla yardımcı oluyorlar.